Pozostałe

Speed test

Off 2

Dlaczego opłaca się zrobić FastTester?
Argumenty dla jakich warto wykorzystać FastTester są przekonywujące. Bezsprzecznie, warto go uwzględnić, gdy chcemy się przekonać, czy prędkość Internetu mamy wyższą od przeciętnej albo wtedy, gdy chcielibyśmy wiedzieć, czy firma zapewnia solidne parametry połączenia w ciągu dnia. Ten speed test może sprawdzić się wtedy nad wyraz dobrze. Nowoczesny test łącza pozwala prędko i precyzyjnie zmierzyć prędkość używanego Internetu. Może dostarczyć solidnych informacji o prędkości pobierania danych na komputer a także o ich przesyłaniu na serwery. To pozwala sprawdzić, czy posiadane łącze ma przepustowość jaką deklaruje dostawca usługi. Test łącza FastTester poleca się przeprowadzić gdy Internet działa wolno i nie jest to chwilowe. Metody pomiaru w tym teście są ulepszane przez ekspertów IT, a więc można mieć pewność, że wynik jest wiarygodny. Dokładne pomiary przechodzą przez warstwę protokołu komunikacyjnego TCP, a nie przez http. Dlatego wskaźniki można dopasować do optymalnych warunków.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Jak właściciel firmy może zaoszczędzić na prowadzeniu biznesu?

    Jak właściciel firmy może zaoszczędzić na prowadzeniu biznesu? Aktualnie dużo mówi się o ciężkim żywocie przedsiębiorców. Cóż, fakty są takie, że chociaż i tak biznesmeni mają lepiej, niż ich pracownicy – w przeważającej większości przypadków możemy zauważyć tego typu prawidłowość, to tak czy siak będziemy mieć duży kłopot, jeżeli marzy się nam życie bez stresu….

  • Poszukujemy tego programu, który jest świetny do fakturowania

    Poszukujemy tego programu, który jest świetny do fakturowania Trzeba wiedzieć, że chociaż zarządzanie firmą daje dla nas wiele przyjemności i naturalnie kasy, i tak nie powinniśmy myśleć, iż życie przedsiębiorcy jest niejako usłane różami. Bardzo często ludzie myślą w tego typu sposób, lecz to nie jest niestety prawda. A szkoda… Co w takim razie zrobić,…