Pozostałe

Steel roses mc poland

Off 47

Steel roses mc poland
W jaki sposób poruszać się własnym autem?
Jakiś czas temu byłem samochodem w Norwegii – muszę przyznać, że chociaż to jeden z najzamożniejszych krajów na świecie, to jednakże norweskie drogi nie są wspaniałe. Wiele w tym „zasługi” położenia geograficznego owego państwa. Czyli drogi są bardzo kręte oraz wąskie. Jednakże chciałbym akurat w owym artykule wspomnieć o jednej rzeczy – chociaż norweskie drogi nie należą do bezpiecznych, w wielu przypadkach trudno się po nich porusza, to nie można powiedzieć, iż za często zdarzają się na nich wypadki. Z jakiego powodu? Po prostu kierowcy w Norwegii generalnie zdają sobie sprawę, że należy jeździć bezpiecznie.
A więc to wyraźnie pokazuje, iż swoim autem należy poruszać się najzwyczajniej bezpieczniej. W wielu przypadkach zapominamy o tym. Oczywiście sporo różni Polskę oraz Norwegię, a więc takie porównanie nie jest w 100% sensowne. Jednakże prawda jest taka, że możemy budować ładne drogi, lecz w dalszym ciągu będą ginąć na nich ludzie. A więc należy walczyć ze śmiertelnymi statystykami. Warto również wiedzieć, że czymś bardzo ważnym jest to by najzwyczajniej nie zapominać o kulturze na drodze. To jednakże już temat na kolejny tekst. Pewne jest tak naprawdę jedno – kultura powinna być na wyższym poziomie.
Źródło: steelrosesmckielce.pl

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Jak właściciel firmy może zaoszczędzić na prowadzeniu biznesu?

    Jak właściciel firmy może zaoszczędzić na prowadzeniu biznesu? Aktualnie dużo mówi się o ciężkim żywocie przedsiębiorców. Cóż, fakty są takie, że chociaż i tak biznesmeni mają lepiej, niż ich pracownicy – w przeważającej większości przypadków możemy zauważyć tego typu prawidłowość, to tak czy siak będziemy mieć duży kłopot, jeżeli marzy się nam życie bez stresu….

  • Jak można zaoszczędzić na koszcie prowadzenia firmy?

    Jak można zaoszczędzić na koszcie prowadzenia firmy? Chociaż raczej nikt nie może powiedzieć, że funkcjonowanie przeciętnego polskiego przedsiębiorcy jest ciężkie, to jednak w wielu przypadkach możemy usłyszeć, że najzwyczajniej ich dużą bolączką jest choćby biurokracja. Cóż, ciężko akurat z tym polemizować, choć człowiek chce powiedzieć, że to nie jest prawda. Fakty są jednak takie, że…